Suport për blerje !
Ofertë!

10200964 – Ypsilon me gomine Ø160/Ø125/45° Gri

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-10%

Ypsilon me gomine Ø160/Ø125/45° Gri

10200964 - Ypsilon me gomine Ø160/Ø125/45° Gri 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ypsilon me gomine Ø160/Ø125/45° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200964 – Ypsilon me gomine Ø160/Ø125/45° Gri”