Suport për blerje !
Ofertë!

10200953 – Ypsilon me gomine Ø125/Ø110/45° Gri

Çmimi origjinal qe: 640 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-8%

Ypsilon me gomine Ø125/Ø110/45° Gri

10200953 - Ypsilon me gomine Ø125/Ø110/45° Gri 640 L Çmimi origjinal qe: 640 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ypsilon me gomine Ø125/Ø110/45° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200953 – Ypsilon me gomine Ø125/Ø110/45° Gri”