Suport për blerje !
Ofertë!

10200912 – Ypsilon me gomine Ø75/Ø50/45° Gri

Çmimi origjinal qe: 190 L.Çmimi i tanishëm është: 170 L.

-11%

Ypsilon me gomine Ø75/Ø50/45° Gri

10200912 - Ypsilon me gomine Ø75/Ø50/45° Gri 190 L Çmimi origjinal qe: 190 L.170 LÇmimi i tanishëm është: 170 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ypsilon me gomine Ø75/Ø50/45° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200912 – Ypsilon me gomine Ø75/Ø50/45° Gri”