Suport për blerje !
Ofertë!

10200904 – Ypsilon me gomine Ø50/Ø40/45° Gri

Çmimi origjinal qe: 160 L.Çmimi i tanishëm është: 150 L.

-6%

Ypsilon me gomine Ø50/Ø40/45° Gri

10200904 - Ypsilon me gomine Ø50/Ø40/45° Gri 160 L Çmimi origjinal qe: 160 L.150 LÇmimi i tanishëm është: 150 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ypsilon me gomine Ø50/Ø40/45° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200904 – Ypsilon me gomine Ø50/Ø40/45° Gri”