Suport për blerje !
Ofertë!

10200902 – Ypsilon me gomine Ø40/Ø40/45° Gri

Çmimi origjinal qe: 150 L.Çmimi i tanishëm është: 130 L.

-13%

Ypsilon me gomine Ø40/Ø40/45° Gri

10200902 - Ypsilon me gomine Ø40/Ø40/45° Gri 150 L Çmimi origjinal qe: 150 L.130 LÇmimi i tanishëm është: 130 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ypsilon me gomine Ø40/Ø40/45° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200902 – Ypsilon me gomine Ø40/Ø40/45° Gri”