Suport për blerje !
Ofertë!

10200901 – Ypsilon me gomine Ø32/Ø32/45° Gri

Çmimi origjinal qe: 130 L.Çmimi i tanishëm është: 120 L.

-8%

Ypsilon me gomine Ø32/Ø32/45° Gri

10200901 - Ypsilon me gomine Ø32/Ø32/45° Gri 130 L Çmimi origjinal qe: 130 L.120 LÇmimi i tanishëm është: 120 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ypsilon me gomine Ø32/Ø32/45° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200901 – Ypsilon me gomine Ø32/Ø32/45° Gri”