Suport për blerje !
Ofertë!

10200801 – Brryl me gomine Ø40/90° Gri

Çmimi origjinal qe: 82 L.Çmimi i tanishëm është: 70 L.

-15%

Brryl me gomine Ø40/90° Gri

10200801 - Brryl me gomine Ø40/90° Gri 82 L Çmimi origjinal qe: 82 L.70 LÇmimi i tanishëm është: 70 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl me gomine Ø40/90° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200801 – Brryl me gomine Ø40/90° Gri”