Suport për blerje !
Ofertë!

10200602 – Brryl me gomine Ø50/45° gri

Çmimi origjinal qe: 110 L.Çmimi i tanishëm është: 90 L.

-18%

Brryl me gomine Ø50/45° gri

10200602 - Brryl me gomine Ø50/45° gri 110 L Çmimi origjinal qe: 110 L.90 LÇmimi i tanishëm është: 90 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl me gomine Ø50/45° gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200602 – Brryl me gomine Ø50/45° gri”