Suport për blerje !
Ofertë!

10200510 – Brryl me gomine Ø160/ 30° gri

Çmimi origjinal qe: 680 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-13%

Brryl me gomine Ø160/ 30° gri

10200510 - Brryl me gomine Ø160/ 30° gri 680 L Çmimi origjinal qe: 680 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl me gomine Ø160/ 30° gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200510 – Brryl me gomine Ø160/ 30° gri”