Suport për blerje !
Ofertë!

10200509 – Brryl me gomine Ø125 / 30° gri

Çmimi origjinal qe: 370 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-5%

Brryl me gomine Ø125 / 30° gri

10200509 - Brryl me gomine Ø125 / 30° gri 370 L Çmimi origjinal qe: 370 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl me gomine Ø125 / 30° gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200509 – Brryl me gomine Ø125 / 30° gri”