Suport për blerje !
Ofertë!

10200504 – Brryl me gomine Ø75 / 30° gri

Çmimi origjinal qe: 180 L.Çmimi i tanishëm është: 150 L.

-17%

Brryl me gomine Ø75 / 30° gri

10200504 - Brryl me gomine Ø75 / 30° gri 180 L Çmimi origjinal qe: 180 L.150 LÇmimi i tanishëm është: 150 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl me gomine Ø75 / 30° gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200504 – Brryl me gomine Ø75 / 30° gri”