Suport për blerje !
Ofertë!

10200224 – Tub shkarkimi Ø125/1m

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 950 L.

-14%

Tub shkarkimi Ø125/1m

10200224 - Tub shkarkimi Ø125/1m 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.950 LÇmimi i tanishëm është: 950 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø125/1m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200224 – Tub shkarkimi Ø125/1m”