Suport për blerje !
Ofertë!

10200215 – Tub shkarkimi Ø110/0.5m

Çmimi origjinal qe: 460 L.Çmimi i tanishëm është: 390 L.

-15%

Tub shkarkimi Ø110/0.5m

10200215 - Tub shkarkimi Ø110/0.5m 460 L Çmimi origjinal qe: 460 L.390 LÇmimi i tanishëm është: 390 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø110/0.5m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200215 – Tub shkarkimi Ø110/0.5m”