Suport për blerje !
Ofertë!

10200204 – Tub shkarkimi Ø110/1m

Çmimi origjinal qe: 770 L.Çmimi i tanishëm është: 690 L.

-10%

Tub shkarkimi Ø110/1m

10200204 - Tub shkarkimi Ø110/1m 770 L Çmimi origjinal qe: 770 L.690 LÇmimi i tanishëm është: 690 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø110/1m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200204 – Tub shkarkimi Ø110/1m”