Suport për blerje !
Ofertë!

10200154 – Tub shkarkimi Ø90/1m

Çmimi origjinal qe: 650 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-9%

Tub shkarkimi Ø90/1m

10200154 - Tub shkarkimi Ø90/1m 650 L Çmimi origjinal qe: 650 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø90/1m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200154 – Tub shkarkimi Ø90/1m”