Suport për blerje !
Ofertë!

10200104 – Tub shkarkimi Ø75/1m

Çmimi origjinal qe: 430 L.Çmimi i tanishëm është: 390 L.

-9%

Tub shkarkimi Ø75/1m

10200104 - Tub shkarkimi Ø75/1m 430 L Çmimi origjinal qe: 430 L.390 LÇmimi i tanishëm është: 390 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø75/1m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200104 – Tub shkarkimi Ø75/1m”