Suport për blerje !
Ofertë!

10200101 – Tub shkarkimi Ø75/0.25m

Çmimi origjinal qe: 220 L.Çmimi i tanishëm është: 190 L.

-14%

Tub shkarkimi Ø75/0.25m

10200101 - Tub shkarkimi Ø75/0.25m 220 L Çmimi origjinal qe: 220 L.190 LÇmimi i tanishëm është: 190 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø75/0.25m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200101 – Tub shkarkimi Ø75/0.25m”