Suport për blerje !
Ofertë!

10200044 – Tub shkarkimi Ø50/1m

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 250 L.

-29%

Tub shkarkimi Ø50/1m

10200044 - Tub shkarkimi Ø50/1m 350 L Çmimi origjinal qe: 350 L.250 LÇmimi i tanishëm është: 250 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø50/1m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200044 – Tub shkarkimi Ø50/1m”