Suport për blerje !
Ofertë!

10200026 – Tub shkarkimi Ø40/2m

Çmimi origjinal qe: 480 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-6%

Tub shkarkimi Ø40/2m

10200026 - Tub shkarkimi Ø40/2m 480 L Çmimi origjinal qe: 480 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø40/2m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200026 – Tub shkarkimi Ø40/2m”