Suport për blerje !
Ofertë!

10200007 – Tub shkarkimi Ø32/3m

Çmimi origjinal qe: 650 L.Çmimi i tanishëm është: 550 L.

-15%

Tub shkarkimi Ø32/3m

10200007 - Tub shkarkimi Ø32/3m 650 L Çmimi origjinal qe: 650 L.550 LÇmimi i tanishëm është: 550 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø32/3m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200007 – Tub shkarkimi Ø32/3m”