Suport për blerje !
Ofertë!

10200006 – Tub shkarkimi Ø32/2m

Çmimi origjinal qe: 380 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-8%

Tub shkarkimi Ø32/2m

10200006 - Tub shkarkimi Ø32/2m 380 L Çmimi origjinal qe: 380 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø32/2m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200006 – Tub shkarkimi Ø32/2m”