Suport për blerje !
Ofertë!

10200001 – Tub shkarkimi Ø32/0.25m

Çmimi origjinal qe: 120 L.Çmimi i tanishëm është: 100 L.

-17%

Tub shkarkimi Ø32/0.25m

10200001 - Tub shkarkimi Ø32/0.25m 120 L Çmimi origjinal qe: 120 L.100 LÇmimi i tanishëm është: 100 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub shkarkimi Ø32/0.25m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10200001 – Tub shkarkimi Ø32/0.25m”