Suport për blerje !
Ofertë!

10023704 – Saracineske Ø50 gri

Çmimi origjinal qe: 3,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

-9%

Saracineske Ø50 gri

10023704 - Saracineske Ø50 gri 3,200 L Çmimi origjinal qe: 3,200 L.2,900 LÇmimi i tanishëm është: 2,900 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saracineske Ø50 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10023704 – Saracineske Ø50 gri”