Suport për blerje !
Ofertë!

10023701 – Saracineske Ø25 gri

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,500 L.

-12%

Saracineske Ø25 gri

10023701 - Saracineske Ø25 gri 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,500 LÇmimi i tanishëm është: 1,500 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saracineske Ø25 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10023701 – Saracineske Ø25 gri”