Suport për blerje !
Ofertë!

10.915.21 – Jump starter i shpejte CE-JS 12V / 200A, 3700mAh

Çmimi origjinal qe: 18,180 L.Çmimi i tanishëm është: 14,900 L.

-18%
10.915.21 - Jump starter i shpejte CE-JS 12V / 200A, 3700mAh 18,180 L Çmimi origjinal qe: 18,180 L.14,900 LÇmimi i tanishëm është: 14,900 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Jump starter i shpejte CE-JS 12V / 200A, 3700mAh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10.915.21 – Jump starter i shpejte CE-JS 12V / 200A, 3700mAh”