Suport për blerje !

05312 – Ventuze dopio Profesionale alumini 2x115MM 70 kg

2,150 L

05312 – Ventuze dopio Profesionale

alumini

2x115MM 70 kg

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
05312 - Ventuze dopio Profesionale alumini 2x115MM 70 kg 2,150 L
Brand:VOREL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

05312 – Ventuze dopio Profesionale alumini 2x115MM 70 kg