Suport për blerje !
Ofertë!

04410050 – Celes i gjate L (Hexagon) 5.0 mm

Çmimi origjinal qe: 290 L.Çmimi i tanishëm është: 210 L.

-28%
04410050 - Celes i gjate L (Hexagon) 5.0 mm 290 L Çmimi origjinal qe: 290 L.210 LÇmimi i tanishëm është: 210 L.
Brand:MATADOR

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Celes i gjate L (Hexagon) 5.0 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “04410050 – Celes i gjate L (Hexagon) 5.0 mm”