Suport për blerje !

033316 Ajerngrohese STEINEL

8,900 L

Ajerngrohese
Fuqia 1800 W
Temp 50-600 0 C

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
033316 Ajerngrohese STEINEL 8,900 L
Brand:STEINEL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

033316
Ajerngrohese
Fuqia 1800 W
Temp 50-600 0 C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “033316 Ajerngrohese STEINEL”